Home Ambulance Neurologie Centrum pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy

Centrum pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy

víceHlavní telefon569 472 371víceHlavní mailradka.misurova@onhb.czvíceKde nás najdeteBudova 2. Budova interní oborů
Podlaží 2
eAmbulanceKompletní ordinační hodiny
Centrum pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy
O ambulanci Ordinační hodiny Personální obsazení
O ambulanci

NABÍZÍME

Certifikované centrum pro diagnostiku a léčbu bolesti hlavy nabízí pacientům s migrénou nejmodernější biologickou léčbu monoklonálními protilátkami, které cílí přímo na speifické receptory v mozku. Tato terapie je převratem v léčbě této nemoci, která je staticky jednou z nejvíce hendikepujících nemocí na světě. Biologická profylaktická léčba výrazně snižuje počet migrenózních záchvatů a zlepšuje kvalitu života nemocného.

Biologickou léčbu migrény mohou podstoupit pacienti, kteří projdou indikačními kritérii, stanovenými SÚKL. Podmínkou jsou četné záchvaty migrény, které dosud nereagovaly na standardní léčbu.

Ordinační hodiny Personální obsazení