Home Ambulance Gynekologie Příjmová gynekologická ambulance

Příjmová gynekologická ambulance

víceHlavní telefon569 472 396víceHlavní mailpavel.antonin@onhb.czvíceKde nás najdeteBudova 3. Budova gynekologie a dalších operačních oborů
Podlaží 1
víceOrdinační hodinyPondělí - pátek 6:30 - 15:00eAmbulanceKompletní ordinační hodiny
Příjmová gynekologická ambulance
O ambulanci Ordinační hodiny Personální obsazení
O ambulanci

Příjmová ambulance se nachází v hlavní budově, v přízemí nemocnice, vedle lékárny. Slouží k plánovaným i neplánovaným příjmům pacientek na gynekologicko-porodnické oddělení. Zajišťuje též vyšetření pacientek s akutními obtížemi, plánovaná kontrolní vyšetření a gynekologická konziliární vyšetření pacientek odeslaných od registrujících lékařů či v rámci nemocnice. V ambulanci probíhá také objednání ke gynekologickým zákrokům a operacím. Při objednávání prosíme o trpělivost vzhledem k vytížení personálu.

Součástí ambulance je indikační poradna prim. MUDr. Antonína, kde probíhá vyšetření a následně indikace ke gynekologickým operacím. K vyšetření se pacientky dostaví na základě žádanky od registrujícího gynekologa, je vhodné se předem telefonicky objednat. Indikační poradna je ve čtvrtek mezi 13-15h.

Ordinační hodiny Personální obsazení