Home Aktuality Aktuality (staré)

Aktuality (staré)

Zatím poslední celodenní schůze Spolku lékařů českých v Havlíčkově Brodě, pořádaná ve spolupráci s okresním sdružením České lékařské komory v Havlíčkově Brodě, Nemocnicí Havlíčkův Brod a Psychiatrickou nemocnicí Havlíčkův Brod, se konala dne 27. května 2016.

přečíst celé
Odborná ambulance MUDr. Polcara - ambulance chirurgie ruky - v pondělí 27. listopadu 2017 neordinuje. Děkujeme za pochopení.
přečíst celé
Ve dnech 11. až 12. ledna 2018 bude nemocniční lékárna a prodejna zdravotnických potřeb uzavřena z důvodu inventury. Děkujeme za pochopení.
přečíst celé
Stavební úpravy v naší nemocnici se letos zaměří hned několika směry. Řešit se bude nejen dokončení pracoviště nové magnetické rezonance, ale i oprava střechy hlavní lůžkové budovy včetně heliportu pro přistávání vrtulníků LZS.
přečíst celé
Ředitel nemocnice vyhlašuje výběrové řízení na pozici primář/ka ORL oddělení. Náborový příspěvek až 300.000,- Kč.
přečíst celé
Pondělní indikační poradna prim. MUDr. Pavla Antonína je dne 24. 6. 2019 zrušena. Děkujeme za pochopení.
přečíst celé
Od 1.5.2020 je NUTNÉ se na každé vyšetření do hematologické ambulance objednat na tel.č.: 569 472 564. Do ambulance se můžete také objednat přes internet - elektronický systém e@mbulance.
přečíst celé
Zájemci o očkování - aplikace všech dávek vakcíny - bez předchozí registrace v systému mohou přijít do našeho očkovacího centra každý čtvrtek od 7:00 do 9:00 hod.
přečíst celé
Dne 31.5. NEORDINUJE ambulance Urogynekologie a 1.6. 2022 Dětská gynekologická ambulance. Děkujeme za pochopení.
přečíst celé
Výběrové řízení na rezidenční místo - specializační vzdělávání lékařů v oboru pediatrie. VÍCE ZDE